IХ Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти, аспірантів і молодих вчених «РОЛЬ МОЛОДІ У РОЗВИТКУ АПК УКРАЇНИ»
Практикум «Соціально-економічна інклюзія в ЄС: інновації, проєктування та політики» ДЕНЬ 2
1. Дистанційний курс «Практики інклюзивного проєктування в ЄС».
2. Дистанційний курс «Політика соціальної інтеграції ЄС».
3. Дистанційний курс «Дослідження ЄС щодо соціальних інновацій».
Де?
Формат проведення: онлайн, на платформі ZOOM. Курси будуть розташовані в Google class.
Практикум «Соціально-економічна інклюзія в ЄС: інновації, проєктування та політики» ДЕНЬ 1
1. Дистанційний курс «Практики інклюзивного проєктування в ЄС».
2. Дистанційний курс «Політика соціальної інтеграції ЄС».
3. Дистанційний курс «Дослідження ЄС щодо соціальних інновацій».
Де?
Формат проведення: онлайн, на платформі ZOOM. Курси будуть розташовані в Google class.
РЕЗУЛЬТАТИ поточного моніторингу проекту "Практики соціальної та економічної інклюзії в ЄС"
Проєкт передбачає розробку нових курсів (лекцій та семінарів) для глибшого вивчення досвіду європейських країн з метою впровадження соціальної та економічної інклюзії в освіту та суспільство в Україні.
Дистанційний курс «Європейська соціальна політика в фокусі інклюзії»
Фінальна зустріч освітніх заходів проходила 26 жовтня 2024 року в форматі презентації дистанційного навчального курсу «Європейська соціальна політика в фокусі інклюзії», викладачем якого є член проєкту, професор, д.е.н., професор кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту НУБіП України Марина Дєліні. Даний курс розкриває важливі аспекти реалізації Європейським Союзом проактивної соціальної політики, яка спрямована на подолання тих проблем, які виникають в суспільстві, а також активне залучення різних груп людей, максимальну інклюзію вразливих членів суспільства, а також профілактику соціальної ізоляції.
Кафедрою виробничого та інвестиційного менеджменту проведено онлайн-курс «Принципи ЄС щодо різноманітності та інклюзивності для сталого розвитку»
19 жовтня 2024 року було проведено інтенсивний онлайн-курс «Принципи ЄС щодо різноманітності та інклюзивності для сталого розвитку». Курс «Принципи ЄС щодо різноманітності та інклюзивності для сталого розвитку» підготувала і прочитала професор, д.е.н., професор кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту НУБіП України Емілія Прушківська. Запропоновані лекції стали важливою складовою неформальної освіти, що розвивається в Україні, забезпечуючи учасників новими знаннями, навичками та інструментами для впровадження принципів ЄС у своїх громадах й професійній діяльності та набутті нових знань.
У межах імплементації проєкту модуль Жана Моне проведена науково практична конференція з інклюзії в економіці (день 2)
24 жовтня 2024 року (день 2) в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбувся масштабний захід – кафедрою виробничого та інвестиційного менеджменту була проведена VIIІ Міжнародна науково-практична конференція «Інклюзивний розвиток національної економіки: глобальні тенденції, можливості України та роль агропродовольчого сектору, досвід і співпраця з ЄС». Дана конференція уже стала традиційним майданчиком для щорічної зустрічі освітян, науковців та бізнесменів-практиків з різних країн світу з метою напрацювання інклюзивних підходів до економічного розвитку України.
У межах імплементації проєкту модуль Жана Моне проведена науково практична конференція з інклюзії в економіці (день 1)
23 жовтня 2024 року (день 1) в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбувся масштабний захід – кафедрою виробничого та інвестиційного менеджменту була проведена VIIІ Міжнародна науково-практична конференція «Інклюзивний розвиток національної економіки: глобальні тенденції, можливості України та роль агропродовольчого сектору, досвід і співпраця з ЄС». Дана конференція уже стала традиційним майданчиком для щорічної зустрічі освітян, науковців та бізнесменів-практиків з різних країн світу з метою напрацювання інклюзивних підходів до економічного розвитку України.
23 березня 2024 року в Національному університеті біоресурсів, природокористування України координатор проєкту, д.е.н., член-кореспондент НАН України, професор кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Лідія Шинкарук презентувала дистанційні курси в рамках імплементації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+, модуль Жан Моне «Практики соціально-економічної інклюзії в ЄС».
13 листопада 2023 року в Національному університеті біоресурсів, природокористування України, координатор проекту д.е.н., член- кореспондент НАН України, професор кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту презентувала проєкт «Практики соціальної та економічної інклюзії в ЄС». Реалізація проєкту буде здійснюватися за підтримки Ерасмус+ напряму Жана Моне в рамках реалізації проєкту № 101127466 – EPSEI – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH «EU Practices of Social and Economic Inclusion» (EPSEI).