IX Міжнародна науково-практична конференція «Роль молоді у розвитку АПК України»: майбутнє агросектору – в надійних руках
15-16 травня 2025 року кафедрою виробничого та інвестиційного менеджменту факультету аграрного менеджменту та кафедрою соціальної роботи та реабілітації гуманітарно-педагогічного факультету НУБіП України було проведено ІХ Міжнародну науково-практичну конференцію «Роль молоді у розвитку АПК України». Дана подія об’єднала студентів, аспірантів, молодих науковців, викладачів, фахівців аграрної сфери та представників бізнесу...
Презентація Практикуму «Соціально-економічна інклюзія в ЄС: інновації, проєктування та політики» в рамках імплементації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+, модуль Жан Моне «Практики соціальної та економічної інклюзії в ЄС»
4 квітня 2025 року в Національному університеті біоресурсів, природокористування України координатор проєкту, д.е.н., член-кореспондент НАН України, професор кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Лідія Шинкарук, з командою, презентувала Практикум «Соціально-економічна інклюзія в ЄС: інновації, проєктування та політики» в рамках імплементації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+, модуль Жан Моне «Практики соціально-економічної інклюзії в ЄС».
НУБІП України, кафедра виробничого та інвестиційного менеджменту, в рамках імплементації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+, модуль Жан Моне «Практики соціально-економічної інклюзії в ЄС» (Jean Monnet Module 101127466 – EPSEI – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH), запрошує здобувачів вищої освіти та академічну спільноту, учасників проєктів Еразмус+, ініціативну молодь і всіх зацікавлених осіб на презентацію дистанційних курсів :
1. Дистанційний курс «Практики інклюзивного проєктування в ЄС».
2. Дистанційний курс «Політика соціальної інтеграції ЄС».
3. Дистанційний курс «Дослідження ЄС щодо соціальних інновацій»...
Активний початок Міжнародної Весняної школи!
Проєкт Модуль Жана Моне «Практики соціальної та економічної інклюзії в ЄС» (Jean Monnet Module 101127466 – EPSEI – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH) долучився до організації Міжнародної Весняної Школи «Інклюзія, соціальна відповідальність та підприємництво. Соціальні інновації для розвитку громад та залучення молоді», яка розпочала свою роботу 17 березня 2025 р.
Весняна Школа організована в співпраці з проєктом Центр досконалості Жана Монне «Європейські Студії соціальних інновацій в освіті»...
Художня фотовиставка «НЕЗЛАМНІ: ЖІНОЧІ ОБЛИЧЧЯ ВІЙНИ»: життя і реалії жінок на війні
06 березня 2025 року за ініціативи доктора економічних наук, професора, члена-кореспондента НАН України Лідії Шинкарук в Київському Будинку вчених НАН України відкрилася художня фотовиставка «Незламні. Жіночі обличчя війни».
Що спонукало нас, команду викладачів і студентів кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту НУБіП України, продовжити організацію фотовиставки «Незламні: жіночі обличчя війни»? Це фотографії жінок-військових, зроблені Оксаною Чорною, які дають можливість усім нам і особливо молоді побачити життя і реалії жінок на війні.
Завершення серії осінніх освітніх заходів в межах імплементації проєкту Еразмус+, модуль Жан Моне «Практики соціально-економічної інклюзії в ЄС»
Повноцінний, збалансований розвиток України неможливий без вивчення досвіду розвинених країн. В умовах євроінтеграційного шляху нашої держави важливим для нас стає дослідження практик та політик ЄС в частині побудови інклюзивної економіки та суспільства. Економіки, яка відрізняється сталістю, орієнтацією на різні групи та верстви населення, максимально враховує інтереси соціуму та спрямована на збалансований розвиток. Інклюзивне суспільство передбачає побудову середовища, яке орієнтовано на повноцінне включення всіх його членів, особливо вразливих груп населення, до яких можна віднести пенсіонерів, молодь...
У межах імплементації проєкту модуль Жана Моне проведена науково практична конференція з інклюзії в економіці
23-24 жовтня 2024 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбувся масштабний захід – кафедрою виробничого та інвестиційного менеджменту була проведена VIIІ Міжнародна науково-практична конференція «Інклюзивний розвиток національної економіки: глобальні тенденції, можливості України та роль агропродовольчого сектору, досвід і співпраця з ЄС». Дана конференція уже стала традиційним майданчиком для щорічної зустрічі освітян, науковців та бізнесменів-практиків з різних країн світу з метою напрацювання інклюзивних підходів до економічного розвитку України. У межах імплементації проєкту модуль Жана Моне проведена науково практична конференція з інклюзії в економіці
ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі VIIІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ІНКЛЮЗИВНИЙ РОЗВИТОК НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ: ГЛОБАЛЬНІ ТЕНДЕНЦІЇ, МОЖЛИВОСТІ УКРАЇНИ ТА РОЛЬ АГРОПРОДОВОЛЬЧОГО СЕКТОРУ, ДОСВІД І СПІВПРАЦЯ З ЄС» в рамках імплементації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+, модуль Жан Моне «Практики соціально-економічної інклюзії в ЄС» (Jean Monnet Module 101127466 – EPSEI – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH).
До участі у конференції запрошуються науковці, аспіранти, здобувачі вищої освіти І-ІV курсів, магістранти...
Продовжуємо серію освітніх заходів в рамках імплементації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+, модуль Жан Моне «Практики соціально-економічної інклюзії в ЄС»
Національний університет біоресурсів і природокористування України
Кафедра виробничого та інвестиційного менеджменту
в рамках імплементації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+, модуль Жан Моне «Практики соціально-економічної інклюзії в ЄС» (Jean Monnet Module 101127466 – EPSEI – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH)
запрошуємо здобувачів вищої освіти та академічну спільноту, учасників проєктів Еразмус+, ініціативну молодь і всіх зацікавлених осіб на серію освітніх заходів (40+10+14 год)...
Відкрито фотовиставку «НЕЗЛАМНІ: ЖІНОЧІ ОБЛИЧЧЯ ВІЙНИ»
До 30 жовтня фотовиставку можна відвідати у Києві - Національний історико-архітектурний музей Київська фортеця.
Виставка показує силу і красу української жінки
Фото і матеріали для виставки виконано як додаткова активність в рамках проекту Європейського Союзу «Практики соціально-економічної інклюзії в ЄС» , та за кошти викладачів і магістрів кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту НУБІП України.
Термін ознайомлення з матеріалами семінару «Практики інклюзивної економіки в ЄС» та отримання сертифікатів продовжено до 20 жовтня 2024 року.
До уваги здобувачів вищої освіти та академічної спільноти, учасників проєктів Еразмус+, ініціативної молоді і всіх зацікавлених осіб!
В рамках імплементації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+, модуль Жан Моне «Практики соціальної та економічної інклюзії в ЄС» (Jean Monnet Module 101127466 – EPSEI – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH) термін ознайомлення з матеріалами семінару «Практики інклюзивної економіки в ЄС», які розташовані в Google Class, та отримання сертифікатів продовжено до 20 жовтня 2024 року.
Посилання: https://classroom.google.com/c/NzE3OTI0MzUzMTQ4?cjc=fwkffau
код класу: fwkffau
По завершенню, після 20 жовтня, всі учасники отримають сертифікати про участь у європейському проєкті📓
Особливості інклюзивної економіки на семінарі «Практики інклюзивної економіки в ЄС» в рамках проєкту Еразмус+, модуль Жан Моне «Практики соціальної та економічної інклюзії в ЄС»
13-18 вересня 2024 року в Національному університеті біоресурсів, природокористування України координатор проєкту, д.е.н., член-кореспондент НАН України, професор кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Лідія Шинкарук провела семінар «Практики інклюзивної економіки в ЄС». Семінар реалізується в рамках імплементації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+, модуль Жан Моне «Практики соціально-економічної інклюзії в ЄС».
НУБІП України , кафедра виробничого та інвестиційного менеджменту, в рамках імплементації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+, модуль Жан Моне «Практики соціальної та економічної інклюзії в ЄС» (Jean Monnet Module 101127466 – EPSEI – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH), запрошує здобувачів вищої освіти та академічну спільноту, учасників проєктів Еразмус+, ініціативну молодь і всіх зацікавлених осіб на серію освітніх заходів (40+10+14 год):
1. Семінар «Практики інклюзивної економіки в ЄС», офлайн, 13 вересня 2024 р, корпус 10, аудиторія 614 о 8.30, та 14 вересня о 10.30.
Для тих, в кого немає можливості бути присутніми в очному форматі, буде надано доступ до google-class, де ви зможете в режимі онлайн, поетапно пройти тести до 20.10.2024 р.
Що потрібно зробити?
Зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/wVuEd82UwngNPUHP6 , більше інформації по програмі навчання Ви отримаєте на пошту.
ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
23-24 жовтня 2024 року
запрошуємо Вас прийняти участь у роботі
VIIІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «Інклюзивний розвиток національної економіки: глобальні тенденції, можливості України та роль агропродовольчого сектору, досвід і співпраця з ЄС»
Метою конференції є розкриття інклюзивного підходу до розвитку економіки України в умовах війни та можливостей агропродовольчого сектору в інклюзивному розвитку сільських територій, можливостей економічної та соціальної інклюзивності для ветеранів-учасників бойових дій та розширення наукового потенціалу студентів, аспірантів і молодих учених, сприяння розвитку співробітництва у галузі аграрної науки, налагодження та поширення науково-освітніх, інформаційних зв’язків і взаємодії на національному рівні...
НУБІП України , кафедра виробничого та інвестиційного менеджменту, в рамках імплементації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+, модуль Жан Моне «Практики соціальної та економічної інклюзії в ЄС» (Jean Monnet Module 101127466 – EPSEI – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH), запрошує здобувачів вищої освіти та академічну спільноту, учасників проєктів Еразмус+, ініціативну молодь і всіх зацікавлених осіб на серію освітніх заходів (40+10+14 год):
1. Семінар «Практики інклюзивної економіки в ЄС» (40 год). 13-14 вересня 2024 р.
2. Інтенсивний онлайн-курс «Принципи ЄС щодо різноманітності та інклюзивності для сталого розвитку» (10 год). 19 жовтня 2024 р.
3. Дистанційний навчальний курс «Соціальна політика ЄС у фокусі інклюзії» (14 год). 26 жовтня 2024 р.
Що потрібно зробити?...
Імплементація проєкту «Практики соціальної та економічної інклюзії в ЄС»: обмін досвідом та навчання в Університеті імені Гумбольдта
В рамках імплементації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+, модуль Жан Моне «Практики соціальної та економічної інклюзії в ЄС» (Jean Monnet Module 101127466 – EPSEI – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH), відбувся візит робочої групи проєкту до Берлінського Університету імені Гумбольдта.
Відбулася зустріч координаторки проєкту, член-кореспондента НАН України, професора кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Лідії Шинкарук і члена команди проєкту, випускниці Університету імені Гумбольдта, завідувачки кафедри іноземної філології і перекладу Світлани Амеліної з керівництвом відділу міжнародної діяльності університету, який координує усі міжнародні програми університету. До зустрічі доєдналися, у режимі онлайн, члени команди проєкту, професори кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Марина Дєліні та Емілія Прушківська...
Підводимо підсумки опанування дистанційних навчальних курсів «Практики інклюзивного проєктування в ЄС», «Політика соціальної інтеграції ЄС» та «Дослідження ЄС щодо соціальних інновацій» в межах імплементації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+, модуль Жан Моне «Практики соціально-економічної інклюзії в ЄС»
Навчання є одним із ключових елементів проекту. Учасниками дистанційного навчання були здобувачі вищої освіти, науковці та співробітники університетів Києва, Запоріжжя, Дніпра, Ірпеня, Кременчука, Харкова. Сертифікати отримали більше 75% представників студентства та 25% інші групи слухачів.
Сучасний освітній простір пронизаний численними суперечностями між «глобальним і локальним», «соціальним й індивідуальним», «традиціями і сучасністю», «потребою в конкуренції та забезпеченням прав на рівні можливості», «знаннями і діями» тощо. Усі ці виклики були актуалізовані в навчальних курсах: «Практики інклюзивного проєктування в ЄС», «Політика соціальної інтеграції ЄС» та «Дослідження ЄС щодо соціальних інновацій» з акцентом на практичний досвід в країнах Європейського Союзу...
Проведено другий етап тренінгу в рамках імплементації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+, модуль Жан Моне «Практики соціально-економічної інклюзії в ЄС»
30 березня 2024 року в Національному університеті біоресурсів, природокористування України координатор проєкту, д.е.н., член-кореспондент НАН України, професор кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Лідія Шинкарук разом з командою...
Презентація дистанційних курсів в рамках імплементації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+, модуль Жан Моне «Практики соціально-економічної інклюзії в ЄС»
23 березня 2024 року в Національному університеті біоресурсів, природокористування України координатор проєкту, д.е.н., член-кореспондент НАН України, професор кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Лідія Шинкарук презентувала дистанційні курси в рамках імплементації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+, модуль Жан Моне «Практики соціально-економічної інклюзії в ЄС».
НУБІП України, кафедра виробничого та інвестиційного менеджменту, в рамках імплементації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+, модуль Жан Моне «Практики соціально-економічної інклюзії в ЄС» (Jean Monnet Module 101127466 – EPSEI – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH), запрошує здобувачів вищої освіти та академічну спільноту, учасників проєктів Еразмус+, ініціативну молодь і всіх зацікавлених осіб на презентацію дистанційних курсів :
1. Дистанційний курс «Практики інклюзивного проєктування в ЄС».
2. Дистанційний курс «Політика соціальної інтеграції ЄС».
3. Дистанційний курс «Дослідження ЄС щодо соціальних інновацій»...
13 листопада 2023 року у Національному університеті біоресурсів та природокористування України відбудеться презентація проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне «EU Practices of Social and Economic Inclusion» Тривалість заходу: 14:00 – 15:00. Формат проведення: онлайн. Мова заходу: українська. Цільова аудиторія: команда проєкту, адміністрація та керівництво Національного університету біоресурсів та природокористування України, академічна спільнота, студенти, аспіранти, представники органів влади та місцевого самоврядування…
13 листопада 2023 року у Національному університеті біоресурсів та природокористування України відбудеться презентація проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне «EU Practices of Social and Economic Inclusion» Тривалість заходу: 14:00 – 15:00. Формат проведення: онлайн. Мова заходу: українська. Цільова аудиторія: команда проєкту, адміністрація та керівництво Національного університету біоресурсів та природокористування України, академічна спільнота, студенти, аспіранти, представники органів влади та місцевого самоврядування…